Author: k***7
Date:
Review: Nice and soft touch although i need to install playstore to download some apps i needed but its good.. turbo 4pro is kind of like apple also easy to operate.
顏色: 黑色
Price: HK$2,735.00
第四代驍龍8s 7550mAh長續航
| Color | Black |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Xiaomi |
| Model | Xiaomi Redmi Turbo 4 Pro |
| Network | 4G |
| Screen Size | 6.8" |
| Wireless network technology | Wi-Fi 6 |
| Operating System | Xiaomi HyperOS |
| Screen Type | OLED |
| Rear Camera | 50MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | Chinese Version |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Micro |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 120 Hz |
| Cell Phone Resolution | 2772*1280 |
| Video Capture Resolution | 1.5K |
| Phone Battery Capacity | 7050mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Snapdragon |
| CPU Model | Snapdragon 8s Gen4 |
| SKU | sw25072067707994436 |
Brand Name: Xiaomi
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/Xiaomi-sc-014306059.html
Quality: 4195843 people said the quality is very good!
Author: k***7
Date:
Review: Nice and soft touch although i need to install playstore to download some apps i needed but its good.. turbo 4pro is kind of like apple also easy to operate.
顏色: 黑色
Author: e***l
Date:
Review: Good item
顏色: 黑色
Author: o***z
Date:
Review: Great device we'll surely buy again
顏色: 白色
Author: m***0
Date:
Review: good phone 👌
顏色: 白色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.